Śpiewające ogrody

 

Śpiewające Ogrody - Od Moniuszki do Sanah. Koncert odbędzie się 18 maja 2026 roku, o godz. 11:00, w Sali Koncertowej Katowice Miasto Ogrodów

W sali koncertowej Katowice Miasto Ogrodów wystąpi wyjątkowy, blisko 50-osobowy Zespół Wokalny. W. O. W. z Będzina!

W. O. W. czyli „Wspólnie Ogarniemy Wszystko” to pełna energii grupa działająca przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Będzinie.

Podczas koncertu usłyszymy repertuar od klasyki po największe przeboje muzyki rozrywkowej – m.in. utwory Sanah, Marka Grechuty i Włodzimierza Korcza.

Na scenie wystąpią również utalentowane solistki:

  • Natalia Rybak
  • Nadia Margiel
  • Katarzyna Czapla
  • Emilia Majewska

Wstęp wolny!

Zapraszamy na muzyczne spotkanie pełne emocji, młodzieńczej energii i pięknych dźwięków!

Z dumą informujemy, że jesteśmy współorganizatorem tej niezwykłej inicjatywy

Powrót do listy